Music/Projects

New Song On My Way

25. února 2014 v 15:11 | Sandy
Máme tu další píseň z alba a to píseň On My Way, zase je skvělá :) A někdo vypustil už celé album
takže jsou všechny písně venku, TADY máte odkaz, ale já si to z úcty k Lei zatím puštět nebudu :)
Přídám ty písně až vyjdou oficiálně....

New Lea's song You're Mine!

10. února 2014 v 18:27 | Sandy
Dnes vyšla další píseň z alba Louder, s názvem You're Mine, píseň je krásná, tak jako ty ostatní ♥
Mimochodem píseň je věnovaná našemu milovanému Corymu, takže máme být na co pyšní ♥ :)

Brunette Ambition cover!

4. února 2014 v 18:52 | Sandy

Lea přidala na twitter obálku k její knize Brunette Ambition, fotka je naprosto dokonalá,vážně je úplně úžasná, hrozně se těším až kniha vyjde ♥

lmw_BA001.jpg

Lea's third song Louder

29. ledna 2014 v 13:29 | Sandy
Před nedávnem Lei vyšel song s názvem Louder po kterém je pojmenované celé album :)

Battlefield from LOUDER

29. ledna 2014 v 13:25 | Sandy
Druhá píseň Lei s názvem Battlefield (Bojiště) , která je
naprosto dokonalá, takle se mi zatím líbí nejvíce :)

Lea's first song Cannonball

29. ledna 2014 v 13:22 | Sandy
První píseň a zároveň taky její první klip ze solového alba s názvem louder :)
Píseň je krásná, ale ten klip mohl být podle mě o něco lepší :)

Lea's new song What Is Love?

28. ledna 2014 v 17:55 | Sandy

Včera vyšla nová píseň z alba Louder, která má název What Is Love?
Jsem z ní nadšená, vážně se mi zatím líbí každá její píseň :)

Lea Michele v novém filmu.

4. července 2013 v 19:59 | VeRu


Lea Michele se objeví opět ve filmu. Film se jmenuje "Flock of Dudes" (Hejno chlápků)
Ve filmu si zahrají hvězdy jako Ray Liotta (Hannibal), Bryan Greenberg (Kamarád taky rád,Válka nevěst), Hilary Duff (Moderní popelka), Skylar Astin(Pitch Perfect-Ladíme), Hannah Simone (New Girl), Eric André (Stážišti)
source: glee-daily

Lea Michele “Nervous” About Album Debut

11. června 2013 v 20:59 | Posted by: VeRu
Moc děkuju holčině z blogu lea-michele-sarfati za tuto informaci, nemám totiž čas to překládat, co Lea řekla o jejím albu na 12. ročníku Chrysalis Butterfly Ball :)
'' Album je už téměř hotové a teď jen diskutujeme o tom, jaký první singl vypustíme do světa. Jsou tu dvě nebo tři písničky, které jsou opravdu silné. ''
'' Opravdu se to děje a já jsem docela nervózní. Prostě lidé to budou slyšet. Není to jako, že bych celý den sedělat ve studiu a tweetovala. '' ( :D )
A otázka, jestli bude k albu pořáda nějaké turné?
'' Já nevím. Příští rok začínáme Glee a ten další rok taky, takže ještě uvidíme. Na to album jsem opravdu hrdá, takže bych chtěla, aby ho lidé slyšeli. ''

Lea Michele writes a book

30. května 2013 v 17:24 | Posted by: Veru

Jak asi už většina z vás ví Lea se rozhodla, že napíše svoji vlastní knihu. Na internetu jsem našla několik informací týkající se této knihy. No jestli vás to zajímá čtěte dál. :))

Vyjádření vydavatele:
Kniha, jenž bude paní Michele psát se bude jmenovat "Brunette Ambition" a její vydaní se plánuje na jaře příštího roku. Kniha by měla zaznamenávat život jeho autorky. Od běžného života v Bronxu, se snem hrát na Brodwayi až po herečku v jedné z nejpopulárnějších TV show. Pocity herečky ze zákulisí muzikálů v nichž na Brodwyi účinkovala, ale také její rady pro mladé ženy, které se chtějí vydat podobnou cestou jako ona.

Vyjádření Lei:
Jde o Leinu reakci na slova vydavatele..
Není to kniha o tom jak jsem vyrůstala, ale o jednotlivých detailech toho co jsem musela udělat, abych se dostala tam kde jsem dnes. Věřím, že mohu napsat dobrou knihu. Kniha mluví o mé progresivní houževnatosti, vášni, nadšení, ale taky tvrdé práci, aby se splnily všechny moje sny..

Lea Michele Enters The Studio To Record Solo Album

20. října 2012 v 9:10 | posted by Pay
Vím,že se to psalo,že naše Lea je na nejlepší cestě nahrávat své vlastní album,ale mám pocit,že tady jsme to nedávali já ani Chris. Nu což,teď tu máme bližší informace. Lea už i tweetovala o tom,jaké je to ve studiu → @msleamichele At the studio right now at my first recording session for MY SOLO ALBUM!! I'm so happy and can't wait for you all to hear this record!!/ Překlad: Nyní ve studiu první schůzka nahrávání pro mé solové album!!
Samozřejmě to nebyla jediná zpráva z twitteru,vedle nahrávala i Demi Lovato své album,tak to Lea oznamovala hned i nám. Doufám teda,že by spolu mohly mít tyto dvě úžasné zpěvačky duet. Bylo by to fajn a já osobně se na sólové album Lei těším. Po albech Matthew Morrisona,které si poslechnu ještě dnes, a také sólové album Marka Sallinga se těším na Leu a chtěla bych i Nayino album jednou. :)

LEA MICHELE IS THE NEW FACE OF L’OREAL

17. září 2012 v 20:27 | posted by Pay
Lea podepsala smlouvu s L'orealem a stala se tak novou tváří této značky,která je Francouzskou značkou,kterou známe snad všichni.Lea se teda zařadila mezi takové hvězdy jako je Beyoncé,Jennifer Lopez a Eva Longoria. Takže se budeme moct těšit na nejnovější reklamu či fotky :)

Lea Michele’s Autographed Round H&M Leather Bag !!!

21. června 2012 v 13:10 | posted by VeRu


Lea Michele věnovala H & M kabelku, kterou měla na sobě v epizodě Glee na podporu Red Carpet Celebrity Handbag Auction. Tato kulatá ,kožená brašna je červenohnědé barvy s popruhem . Nabízí dekorativní šití na přední a zadní straně, nahože má zip s koženým zipem na vytáhnutí. Navíc, Lea Michele je podepsaná na vnější části kabelky a uvnitř najdete scénář z Glee epizody, kdy nosila kabelku!

We Promise Foundation : Naše poslání: "K tomu, aby úsměv na dětské tváři byl tím, že se jim plní sny. " We Promise Foundation je nezisková veřejná charita věnuje k tomu, že se snaží plnit sny dětem, které bojují s těžkým onemocněním a obrovským utrpením. Nadace je úspěšná jen díky štědrosti jednotlivců a firemních dárců, stejně jako péče a zvažování jejích dobrovolníků, kteří nám pomáhají zajistit naše poslání.

Zde klikněte pro více informací : wepromisefoundation.org

Kabelku si můžete koupit ZDE !!!
source : leamicheleweb.org

Lea Michele screen tested for ‘Dirty Dancing’ Movie Remake

15. června 2012 v 20:50 | posted by VeRu

V roce 2014 plánuje Lionsgate remake (předělávku) filmu "Hříšný tanec" je z roku 1987.
Vypadá to, že Lea je uvažovaná jako jedna z adaptek pro roli Baby.

Lea is a brand new face of Candies

14. ledna 2012 v 22:46 | posted by Lens
Omlouvám se že takhle pozdě, ale měla sem nebitej den (no jak se to tak řekne :P dle mě nabitej :))
Lea se stává novou tváří módní značky Candies. Potrvdila to sama na twitteru.

"Je to pravda! Jsem tak nadšená, že mohu být novou tváří značky Candies! Taková čest!! Nemůžu se dočkat až uvidíte fotky!"

Značka vám nic neříká? Nejznámější star, které působily také pod touto značkou jsou například Vanessa Hudgens nebo Fergie :)

Fashion Night Out videoclip premiere

20. srpna 2011 v 23:02 | posted by Lens
Světová premiéra videoklipu pro Fashion's Night Out bude 23.8.2011 na televizi FOX! Promo naleznete zde!

Lea Michele is considered for the remake of "Dirty Dancing"

11. srpna 2011 v 18:51 | Lens
Pověsti o možném remake klasického "Dirty Dancing" nabývá na významu na internetu každý den. Podle některých stránek jako ředitel byl vybrán, Kenny Ortega, který také režiséroval "This Is It" a "High School Musical".
S režisérem "ve smyslu", je dalším krokem obsazení. A hádejte, kdo je na vrcholu seznamu aby hrál protagonistku Frances "Baby" Houseman? Co jste si mysleli, Lea Michele. Producenti mají také oči pro Miley Cyrus a Demi Lovato.Co myslíte - hodila by se Lea na tuto roli? Já myslím že rozhodně ano :)

New song >> When the World Turns Upside Down > first listen

25. července 2011 v 21:13 | posted by Lens
imagebam.com

Ikdyž Lea nebyla na comic-conu,část jí jako by tam byla - byla tam představená úplně nová píseň kterou nazpívala právě Lea k filmu "Dorothy of Oz" s názvem "When the World Turns Upside Down" sice v né nejlepší kvalitě si jí můžete poslechnout >> ZDE!

Lea Michele debut in the film with "New Years Eve"

24. října 2010 v 15:07 | LenalQa
Rachel Berry z televizního seriálu "Glee" by mohla mít hvězdné obsazení v romantické komedii, v pokračování filmu "Na sv.Valentýna"

Režisér ukázal, že v obsazení nového filmu kromě herečky Lei Michele, bych chtěl mít další velká jména, jako je Reese Witherspoon, Halle Berry, Justin Bieber, a podruhé se zpěvačkou Taylor Swift.

Premiéra filmu je plánována na 9.12.2011.
 
 

Reklama