Prosinec 2011

Happy New Year!

31. prosince 2011 v 15:47 | posted by Lens |  About site­ and admins
Rok uplynul jako voda, a čeká nás rok nový. Pro někoho byl tento rok dobrý, pro někoho už moc ne. V obouch případech, je tady nová šance, aby byl ten další ještě lepší. Silvestr není o tom aby sme se ožrali do němoty , ale hlavně je to oslava nových šancí,nadějí a příležitostí, které nás v nadcházejícím roce čekají. A také si přepomeneme, že bychom se k sobě navzájem měli chovat pěkně :) Tímto bych vám chtěla popřát aby jste si rok 2012, užily , a byli šťastní :)
BTW: S Cathie sme založily na Facebooku stránku, kde podporujeme aby se k nám vydali 1D! :) Pokud i vy to podporujete - tak prosím podpořte to i na facebooku, předem děkujeme ;) :

Session #61

30. prosince 2011 v 17:57 | posted by Lens |  Photoshoots-2009
Objevila se jedna nová fotografie ze starého shootu, o kterém bohužel nic nevím. Tipla bych že je z roku 2009 a tak ho tam zařadím :) Fotka se mi moc líbí! :)
imagebam.com

The Fien Print's Countdown of TV's 10 Worst of 2011

30. prosince 2011 v 11:09 | posted by Lens |  Location
hitfix.com sestavil seznam 10-ti seriálů, které byly za rok 2011 nejhoršími. Mezi nimi se umístilo i Glee. Přesněji na 9. místě. To ale neznamená že všechny 3 série jsou podle této stránky propadák, jelikož se hodnotí díly odvysílané v roce 2011. Kvůli čemu se stránka rozhodla Glee zařadit do této kategorie?

Každých pár měsíců Glee ukazuje slušně, pečlivě natočený segment, ve kterém se postavy chovají důsledně, písně zapadají do hlavního tématu epizody a ani nikde nemusíte vidět pana Schuestera. Zdá se mi, že v roce 2011, tam byly tři, možná čtyři takové epizody. Bohužel, tyto epizody byly dost silné, abych se díval Glee pravidelně, ale ne dost pro mě, abych se zbavil tohoto divného pocitu, že tyto epizody nebyly plně vyvinuty. A je tak snadné hodit vinu na autory, kteří mohou zpackat něco, co vypadá tak dobře. Jako, například v případě zveřejnění orientace Santany - v podání Nayi Rivery - pokud toto bylo důležité téma, tak bylo trochu zbytečné do toho zapojovat Finna. Stále si pamatujete, když Sue Sylvester byla hlavní charakter, a neměla jen jeden řádek textu v epizodě? Nebo já ne. Pamatujete si, když byl Blaine bez proměnlivých nálad a záchvatů vzteku, když měl s Kurtem vztah? Nebo já ne. A co Emma ? Objevila se tam vůbec? Nějak si nepamatuji. A co sakra udělala Dianna Agron, že ji tolik autoři nenáviděli, a co Quinn? Každý týden je Glee stále méně zanícené obhájci, a více těmi, kteří jen krčí rameny ze sklamání.

yes, i cry.

29. prosince 2011 v 20:50 | posted by Lens |  About site­ and admins
Před pár chvilkama sem došla z kina z filmu New Year's Eve - mohu říct - plakala jsem! ;( nejvíce asi u Auld Lang Syne v podání Lei :* Ona tam byla úžasná! :) a nebo u scény s Robertem de Nirem :(:( Ale mluvit jen o ní by byla hloupost! Všichni herci byli úžasní! :) Chvála Garrymu Marshallovi - ikdyž od něho bude nezapomenutelný snad jenom film Pretty Woman :) Ale tohle bylo vážně skvělé! :) Doporučuji všem co ho ještě neviděli! :) Ashton bude vždy můj oblíbený herec! :):)

3x10 » new stils

29. prosince 2011 v 20:27 | posted by Lens
3 nové fotografie z nadcházející epizody :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Most downloaded series of internet.

28. prosince 2011 v 23:56 | posted by Lens |  Location

Ukazatelé ukazují, jen publikum, které sedí před televizí, ale mnoho z nás sleduje TV seriály online. Torrentfreak.com vytvořil seznam 10 nejstahovanějších sérií na internetu.

1. Dexter
2. Hra o trůny
3. The Big Bang Theory
4. House
5. Jak jsem poznal vaši matku
6. Glee
7. The Walking Dead
8. Terra Nova
9. True Blood
10. Breaking Bad

15 Biggest Box Office Flops of 2011: THR Year In Review

28. prosince 2011 v 23:51 | posted by Lens |  Location


Mnoho hollywoodských studií by velice rádo zapomnělo na rok 2011, který byl svědkem poklesu v moviegoing. Hollywood Reporter sestavil žebříček 15-ti nejméně "vydělávajících" filmů. Umístily se tam 2, ve kterých má Lea značnou roli. U Glee: The 3D Concert Movie, bych to tak trochu pochopila, ale u New Year's Eve, ani omylem, jelikož do kin šel 9. Prosince, a pochybuju že už "obkroužil" celou planetu. Myslím že by na seznam neměli dávat filmy které měli před malým časem premiéru. Uvidíme jak se NYE, povede dále.

6. Místo
Glee: The 3D Concert Movie
Studio: Fox
Stars: Lea Michele, Chris Colfer, Darren Criss
Datum premiéry: 12.8.2011
Rozpočet: $9 million
Celosvětový výdělek k dnešnímu dni: $18.7 millon

15. Místo
New Year's Eve
Studio: New Line/Warner Bros.
Stars: Ashton Kutcher, Zac Efron, Lea Michele, Halle Berry, Josh Duhamel
Datum premiéry: 9.12.2011
Rozpočet: $56 million
Celosvětový výdělek k dnešnímu dni: $54.9 million

Rumors about the next episode of 11 songs.

28. prosince 2011 v 23:37 | posted by Lens |  GleeS3-Others
Objevil se seznam písní k 11 epizodě Glee, která bude věnována Michaelu Jacksonovi. 5 z nich je již oficiálně pozvrzených. Ostatní jsou "zatím" pouze fámy :)

Potvrzené:
Wanna Be Startin' Somethin' - Blaine
Bad - New Directions & Warblers
I Just Can't Stop Loving You - Finn & Rachel
Smooth Criminal - Santana & Sebastian
Never Can Say Goodbye - Quinn

Nepotvrzené:
In The Closet - Brittany & Santana
We Are The World - New Directions & Warblers
Black And White - Puck
Ghost / Monster - New Directions
Beat It / Billy Jean - Warblers
The Way You Make Me Feel - Kurt
Don't Stop 'Til You Get Enough - Artie

Lea Michele is named one of the most charitable celebrities on the site "Do Something"

28. prosince 2011 v 23:28 | posted by Lens |  Location

Lea byla jmenována na charitativním seznamu celebrit roku 2011 Top 20 Celebs Gone Good for 2011 na stránce dosomething.org pro rok 2011. Na seznamu jsou osobnosti jako Lady Gaga, Justin Bieber, Coldplay a další. Lea byla v šestnáctém pozici a pokud chcete vidět kompletní seznam, klikněte zde.

back.

28. prosince 2011 v 23:22 | posted by Lens |  About site­ and admins
Opravdu si myslíte že se v této společnosti dá přemýšlet? :D Jednoho bych uškrtila víc než toho druhého! A ještě mi posílají písničky co zpívá Lea! Věřte - uškrtit je - málo :D No takže s osobním blogem sem to skusila - nějak mi to nevyšlo. Na SB budu také, jen kdyby se také jednou za čas objevily ty novinky, že? :) Moc dlouho mi to nevydrželo , že? :D Brre a pár jedinců co mě vážně znají to věděla už dávno :P Vracím se! (týjo, někdy si říkám proč vůbec něco píšu, když se vždycky vrátím...) - Zítra jdu do kina na New Year's Eve! Dočkala sem se! Yes! :) Doufejme že to splní má očekávání (spíše by bylo divné kdyby ne.)

maybe...end...now hiatus..

26. prosince 2011 v 13:48 | posted by Lens |  About site­ and admins

Znáte ten pocit , když si ráno začnete prozpěvovat jednu písničku a celý den se jí nemůžete zbavit? To já jen tak. Možná vám to příjde směšné, jelikož já články tohoto typu píšu často, ale já si další článek nemůžu odpustit. Hodně jsem přemýšlela, a dospěla sem k názoru že už na blog.cz nepatřím. Jeden odejde, příde další. (tak se to říká,že?) Glee a Lea jsou jedna z mých závislostí u kterých setrvám, ale nemusí to být blogově. Nechci aby se můj život odehrával u počítače (blogu), věřte já nejsem otevřený člověk. Blbě navazuju kontakty. Nebo spíš vůbec nenavazuji. Jsem taková, a velice pochybuju o tom že mě někdo změní. V životě sem poznala už hodně věcí , lidí - vím jakým lidem mám věřit, ale jako každý nevím jakým ne. Když sem byla malá vnímala sem život úplně jinak. (samohřejmě.) Myslela sem si, že na světě není pravé zlo (tedy až po pohádkové zlo), v tom sem se mýlila. V životě (hlavně v této době - především!) je jedno velké zlo vedle druhého - závist, nenávist, nadávky, ponížení - je toho příliš. V tomto blogovém světě jsem poznala pravé přátelství, ale také pravé zlo. Víte co si myslím? Že lidé se schovávají za počítačem, jen proto že by to tomu dotyčnému nedokázali říct z očí do očí, a tak raději nadávají do k*rv,p*či...a podobné výrazy. Když sem byla malá myslela sem si že je svět pohádka, a že přijede nějakej princ na bílém koňi. Princ se nedostavil, a já sem pomalu začala chápat. Říká se "Život je boj, ale stojí za to bojovat" - podle mě trochu nesmyslný citát. Když bojuješ, jizvy zůstanou po celý život. Blog bylo mé jediné útočiště, které se pomalu začalo proměnovat v bitvu. A já v téhle bitvě už nechci účinkovat. Když něco napíšu (pár slov) špatně, hned má někdo kecy, a dokonce začne nadávat. Tohle sem dělala pro vás přes více než rok. A někteří to nedokážou ocenit. V tomhle světě se už ničemu nedivím, už vlastně ani nemůžu, jelikož těm kteří toto dělají to příjde úplně normální. Tímto píšu (děkuji za radu Kate!) HIATUS na dobu neurčitou. Možná se vrátím, možná ne. (přikláním se k tomu 2). Věřte bže tohle byl můj nejoblíbenější blog, který sem měla. Jenže někteří lidé vám to blogování dokážou tak zkazit...A s Monchele CZ/SK netuším jak to bude. Přidávám tam jenom já, M...nějak ne... M & K ... omlouvám se! M sem zase dotlačila k blogování..a teď sem si uvědomila že nikoho nemůžu nutit do toho do čeho se mu nechce. Kdybych se nevrátila - děkuji všem mým affs - neboli mým opravdu úžasným kamarádům, které sem mohla poznat. Ráda bych s vámi všemi byla v kontaktu - prosím napište mi nějakej (kromě ICQ- tam nechodím), chodím na Skype nebo na Facebook - a ty co nemají ani jeden..:(...nwm co s váma! :(:( Strašně bych s vámi byla v kontaktu! :(

Můj Facebook: Lens Votavová
Skype: lenalqa1
*Twitter: online_lens

-------------------
MIMOCHODEM. JAK TAK ČTU VAŠE KOMENTY, VIDÍM ŽE NĚKTEŘÍ SI MYSLÍ ŽE JE TO UŽ MÉ ROZHODNUTÍ ŽE S TÍM SEKNU. POTŘEBUJI ČAS. JO A JEŠTĚ NĚCO - nikdy jsem neřekla - že člověk který mi říká že blbě překládám a podobně - že mi přímo nadává. TO SI ZASE NĚKDO DOMYSLEL. Já vím jaká jsem. A proto říkám že mě nikdo nezmění, když mi bude připomínat mé chyby. Může mě změnit pouze události a čas. A nikdo mi mé chyby připomínat nemusí. Já to časem zjistím sama. Ostatně jako všichni. Ostatně - nwm jestli zůstanu zde - na GG - možná jo, ale chtěla bych spíše osobní blog. :)

Lea getting into a car in the West Village - December 24, 2011

26. prosince 2011 v 11:36 | posted by Lens |  Candids-2011
Lea byla 24 prosince viděna ve West Village, jak vstupuje do auta.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Thanks ♥

25. prosince 2011 v 20:03 | posted by Lens |  About site­ and admins

Zdravím všechny :) Vrátila jsem se ve zdraví (tedy jak se to tak řekne :P) :) Vánoce...raději bez komentu. Né že by to bylo tak strašné, ale další roky chci být vážně doma. Dostala sem...no není to podstatné - 3 knihy, voňavku a nějaké oblečení. (což mi bohatě stačí - nejsem náročná...) Ale bohužel v nejbližších letech nedostanu to co chci...Pevný disk...ale ten sem si vymyslela nedávno..možná kdyby mě to napadlo dříve;) je to jedno :) Ale asi největší překvapení bylo toto: Písnička zpívaná leou - mnou nahraná na Youtube má více než 100 tisíc shlédnutí! :) A to nepovídám ještě kolik komentářů! :) Velice vám děkuji! :) A jak jste strávily Vánoce vy? :) BTW: Děkuji moc všem za popřání v Vánocům! :) Jelikož všechny co mi popřáli...prostě bylo vás moc :D Bych vám asi nestihla odepsat všem :)

Merry Christmas 2011!

24. prosince 2011 v 10:19 | posted by Lens |  About site­ and admins

Jak jsem slíbila, máme tu článek :) Tímto bych vám chtěla popřát krásné Vánoce, po boku svých nejbližších. Po dárcích nějak extra nekoukejte, jelikož o tom Vánoce nejsou :) Vánoce jsou svátky klidu, které bychom měli strávit společně se svou rodinou :) Je jedno jaké vztahy mezi sebou máme, ale alespoň na jeden den bychom se měli sjednotit :) Ano zní to divně :D Tak ale já nwm co jiného napsat :D Tohle mám prostě na srdci :) Jen prostě prožijte krásné Vánoce, hlavně v klidu :) BTW: Jo a abych nezapomněla! Přeji vše nejlepší! Dnes slaví své 20. narozeniny jeden ze členů One Direction - Louis Tomlinson! :) Ano už 20! S Cathie tomu také nemůžeme uvěřit že mu je 20. :D Jelikož on je takovej prostě prdlej ;) Ale totálně úžasnej! :) Nemůžu si odpustit - jednu píseň od 1D! na jeho počest! :) --> Cathie dnes na blog dá své úžasné video k jeho narozeninám takže rozhodně sledujte - One-Direction.blog.cz , po celý den :) Jelikož já se strašně těším až ho uvidím :) Než se rozloučím - ještě jednou Krásné Vánoce! ♥ :)


on Sunday.

22. prosince 2011 v 19:22 | posted by Lens |  About site­ and admins
Zdravím. Zítra ráno odjíždím a vracím se v neděli. Budu tam přes Vánoce, což znamená že vám tady zanechám článek :) Jiné články nepřednastavím. Jelikož není co. Na GG jsem přednastavila. Tam je co, tam toho je spoustu, jelikož tam mám tak 1/6 galerie hotovou, zbytek ne. PS: a ty, co se ti nelíbí můj překlad, si můžeš víš co. Ty si něco dokázal/a? Jestli ano, co? Nothing. Absolutně. Užívejte si prázdniny , jak můžete a v sobotu čekejte článek :) BTW: Holky pověřím tím jestli se objeví například nějaké fotky , jestli by je sem nehodily ;) Ale nic nedůležitého tady nebude :) Mějte se :)

Inside the Actors Studio / Questions

22. prosince 2011 v 10:17 | posted by Lens |  Articles/Interviews

Pár herců z Glee - včetně Lei bylo hostem 19.12 v Show "Inside the Actors Studio", a zodpovídali tyto otázky:

Jaké je Vaše oblíbené slovo?

Matt: Hlavolam.
Jane: Chimichanga.
Cory: Doslova.
Lea: radostně.
Chris: opětovat.
Ryan: Ano.


Watch What Happens Live - December 19, 2011

21. prosince 2011 v 14:05 | posted by Lens |  Appearances-2011
Pamatujete si jak sem vás informovala že se Lea a Chris objeví v Bravo's What Happend Live? A tak se i stalo! :) Mám tu úžasné fotky z pondělí :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

3x10 » first listen!

19. prosince 2011 v 17:12 | posted by Lens |  GleeS3-Videos
Jáj :) Objevily se 2 celé nové Glee Covery , které by nejspíše měli zaznít v 3x10 :) Ten duet Rachel a Santany - naprosto úchvatný! :) Samohřejmě že i druhá píseň ( spíše lépe řečeno mash-up) je naproto úžasný :) Obě písničky mám strašně ráda v originále a toto mě opravdu potěšilo! :)
EDIT: Obě písně zablokovaly na YT kvůli porušení autorských práv, kdo si to nestihnlul poslechnout bude muset počkat až do nového dílu :)
EDIT2: Našla jsem nově nahrané písně :)

We Found Love - Rachel & Santana

Moves Like Jagger / Jumping Jack Flash - Artie & New Directions

Happy 18th Birthday Rachel Berry!

18. prosince 2011 v 18:36 | posted by Lens |  GleeS2-Informations
Mám tady pro vás jednu zajímavost: Dnes 18. Prosince slaví postava Rachel Berry své 18 narozeniny! :) Je to zvláštní že dokonce i seriálové postavy slaví narozeniny :) Ale přitom je to zlaté :) Tak co bych řekla asi jen : Všechno nejlepší, hodně zdraví , lásky a ať se ti splní všechny tvé sny (a že jich máš opravdu hodně).