Srpen 2011


Glee - Season 3 || Sneak Peek

30. srpna 2011 v 11:51 | posted by Lens |  GleeS3-Sneak peeks
První sneak peek ke 3 řadě! první scény! Lea vypadá fantasticky!! :)

I just wanna Be OK, Be Ok, Be OK, I just wanna feel OK :)

30. srpna 2011 v 10:17 | posted by Lens |  About site­ and admins
Zdravím :) jak si úžíváte předposlední den prázdin? :) Já no teď jsem přišla od doktorky pro potravinářský průkaz a cestou mi mamka koupila krásnou košily :) Já už se snad do tý školy začínám těšit :D Včera za mnou byli 2 holky ze základky...no byla sem dosti překvapena.Vážně jsem už nikoho za základky vidět nechtěla, ale možná že někdy by to bylo celkem v pohodě :) Jinak Omlouvám se že nepřidávám , ale novinky nejsou , ani dneska nejsou.A proto jsem si založila další blog o jedné celebritě, kterou poslední dobou strašně obdivuju :) Není mladá, teda jako je - je jí 39 let :) Kdybych vám řekla něco dalšího hned byste to zjistily...:D Takže se omlouváám ;) No nic jdu ukládat fotografie a kouknout se na film prázdniny :) zatíím ;) BTW: od včerejška se natáčí 3 díl 3 řady Glee! :) Jukejte přes den na Monchele CZ/SK , aby jste se dozvěděli více informací :) například v 2 díle bude duet HummelBerry - holky budou oblečené do stylu Rachel a kluci do stylu Kurta :D

your create / BD Project

29. srpna 2011 v 9:00 | posted by Lens
Takže je načase zveřejnit vaše krásné výtvory :):) děkuji všem kdo se zůčastnil a tak zachránil alespoň tento článek :) První nařadu jde video od Jeanne :) pod perexem naleznete grafické výtvory :) Pro zvětšení některých výtvorů dejte otevřít obrázek na nové kartě a podobně :)

Happy Birthday Lea!! :)

29. srpna 2011 v 0:01 | posted by Lens
Dnes má Lea narozeniny! Jak již víme je jí 25 let! a já jí přeju všechno nejlepší a proto jsem udělala toto video :) snad se bude líbit :)

Knight and Day...♥

27. srpna 2011 v 22:29 | posted by Lens |  About site­ and admins
Ano, nějak extra se tady o to nestarám, já vím.Ale nejsou novinky.Lea natáčí, sice se každý den teď objevují nové spoilery, ale ty sem dávat nebudu, jelikož je dáváme na Monchele CZ/SK - neboli na facebookovou stránku tohoto blogu a taky blogu Bails - tedy společnou FB stránku :) Dneska , no i včera jsem se konečně dokopala kouknout na film "Zatím spolu, zatím živi" a mohu říci - naprosto dokonalej film! Toma Cruise zbožnuju, né jenom proto že je tak sladkej (skuste mi brát můj názor a dostanete!:D) , ale i proto že umí tak fantasticky vtipkovat a hrát! No takže jako poklonu jsem dneska skoukla všechny 3 díly "Mission: Impossible" a děsně se těším na ten 4 , který bude v prosinci , ale strašně jsem si zvykla na dabing, tak nwm či to bez něj přežiju, ale i tak to vypadá prostě naprosto úžasně! No to by bylo :D těšíte se do školy? No já mám strašnou trému..:// jdu na střední a nikoho tam vůbec neznám..:// no snad to zvládnu ;) Teď se nemůžu zbavit pocitu že se mi chce koukat znovu na film "Zatím spolu, zatím živi" ! Ano! Já sem závislá! Přiznávám :D Ale nejsem sama viď Bails? a zpoloviny taky naše Cathie ;) No , mohu říct že jsem vybrala dobrý film ;) A oni na mě svádějí to že sem je s tím nakazila...:D css..:D:D No nic táhne mě to a já si nedokážu pomoci, od včerejška to budu koukat už po 4! Tenhle film vřele doporučuji ;) Jinak - v pondělí má Lea narozeniny - a vzhledem k tomu že mi toho moc nepřišlo - LEA'S DAY SE KONAT NEBUDE! Stejně nemám čas musím k doktorce pro potravinářský průkaz do školy.Vaše výtvory zveřejním.Mé video také.A poté ještě jedno video co mi přišlo.Vážně nwm či příští rok budu tohle pořádat...vidím jak se k tomu všichni máte...no nic táááhne mě to k filmu :) mějte krásný večer :)

Vogue - September, 2011

26. srpna 2011 v 20:22 | posted by Lens |  Magazines Scans
Omlouvám se za neaktivitu, ale měla jsem menší problém s rodiči.Objevily se scany z časopisu Vogue :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

GLEE EXCLUSIVE! First Promo For The New Season

24. srpna 2011 v 23:30 | posted by Lens |  GleeS3-Videos
Objevilo se první promo ke 3 sérii Glee!! úžasné!

GLEE - Fashion Night Out (Official Full Video)

24. srpna 2011 v 11:48 | posted by Lens |  Music Videos
Očekávané video k Fashion Night Out! Je vážně úžasné :):)!

it's hot...

23. srpna 2011 v 23:47 | posted by Lens |  About site­ and admins
Zdravím všechny :) Jak jste se dnes měli? Já mno , šlo to až na to horko které je až do teď , sem si myslela že v noci už nebude...chci vědět jak usnu.Ono nemohlo být takto po celé prázdniny? Ne ono musí být takhle až na konci prázdnin! Prostě za týden jdeme do školy, a toho sluníčka jsme si moc neužily, teda né že bych ho měla nějak extra ráda...Dneska jsem se začala koukat na Victorious s Victorií Justice a na iCarly :) oba seriály se mi zamlouvají, ikdyž spíše ten s Victorií :) Ona má krásný hlas :) No , nic více psát nebudu.Jdu asi spát, jestli vůbec usnu.Bye ;)

20 000 visitors!

22. srpna 2011 v 22:04 | posted by Lens |  About site­ and admins
Páni! Tento blog dosáhnul 20-ti tisíc návštěvníků! Byl založen 4.října 2010 a je to již skoro rok co vám přináší ty nejzajmavější informace o Lee Michele a Glee :) Tímto bych chtěla poděkovat všem návštěvníkům , a hlavně affiliates že sem chodí , když já to tak zanedbávám :( Doufám že i nadále sem budete chodit hledat informace o Lee či o Glee :) Ještě jednou - Mockrát děkuji! :)

Upload | Promos for second season

22. srpna 2011 v 10:49 | posted by Lens
Objevilo se 6 nových prom ke 2 řadě! naleznete je »zde
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Spoilers - 3 season at Monchele CZ/SK

21. srpna 2011 v 23:20 | posted by Lens |  About site­ and admins
Takže vše co jsem chtěla , jsem přidala.Nové spoilery naleznete na Monchele CZ/SK a věřte je jich opravdu hodně :)
Takže směr ---> Monchele CZ/SK

Lea about what awaits us in 3 season.

21. srpna 2011 v 23:13 | posted by Lens |  Articles/Interviews
Lea Michele v rozhovorech, řekla něco o tom, co čeká v této sezoně Rachel:

Vím, že mám skvělé scény s Chrisem Colferem a Darrenem Crissem. Vím, že se vyskytuju ve školním muzikálu - nemohu říci jak - ale je to jedna z mých vysněných rolí - ale ne Fanny Brice. Také vím, že tam budou mnohem starší písně. V prvním případě nejde o příliš aktuální hity, ale starší písně, které mám ráda a jsem nadšená, že je mohu zpívat. Bude to hodně písní z Broadway a jsem strašně šťastná.

Kromě toho, se herečka také zmínila čí píseň by nejraději zpívala:

Ráda bych zpívala něco od The Cranberries. Jsem jimi posedlá. Vím, že lidé očekávají, když řeknu, že bych chtěla v seriálu Lisu Minnelli a Barbru Streisand a Nechápejte mě špatně - já je miluju, ale ať už zpívají New Directions "Zombie" tak by to nemělo být skvělé? Doloresin hlas je nezapomenutelný, vždycky mám husí kůži , když slyším její hlas. To může nastat jen v týmu Glee. Mohli bychom natáčet speciální epizodu v Dublinu. Ne že bych měla na to nějaký vliv , ale před pár lety jsem tam byla s rodinou, a dokonce i o prázdninách jsme tam byli o turné , takže si o tom s nimi chci ještě promluvit dokud nebudou souhlasit.

Co si myslíte? Těšíte se na nadcházející vegetační období Glee?

Debut of "Glee: The 3D Concert Movie" was a failure.

21. srpna 2011 v 22:58 | posted by Lens |  Articles/Interviews
Glee: The 3D Concert Movie, který měl premiéru 12. srpna, první víkend ve Spojených státech amerických vydělal jen $ 5,7 milionu dolarů.Film nebyl ani v první desítce (10 místo obsadil film "Změna orgánů", který vydělal 6,2 milionů dolarů).

I přes velmi vysoké hodnocení od diváků, se zdá , že fanoušci budou poslouchat rady Sylvester Sue: "Prosím nevyhazujte peníze. Tento film na hovno. "Pro srovnání, s filmem Justina Biebra : Never say Never , který za první víkend vydělal více než 30 miliónů dolarů. Ale nebojte se filmová produkce se jistě vrátí jako obrázek který stál pouze 9 milionů.

Letošní Tour vydělalo téměř 41.000.000 dolarů: 40 koncertů a 485 tisíc (téměř okamžitě) vyprodaných vstupenek!
Také soundtrack k Glee: The 3D Concert Movie se šíří jako na běžícím pásu, je v současné době 16. místě z 200 nejprodávanějších alb a je jedním z nejprodávanějších alb v tomto týdnu.

Tak proč film nemá úspěch?
Uvidíme, jak se Glee: The 3D Concert Movie vypořádá v Evropě, protože tento film byl propuštěn v pátek do britský kin.

Twitter (18)

21. srpna 2011 v 22:32 | posted by Lens |  Twitter
No takže jsem se vám rozhodla přeložit pár zajímavých twitterů :) Nejvíc mě dostal asi ten s babičkou :) naprosto sladkééé , tak ale kdo by nechtěl :D

Miluji, jak moje babička končí každý telefonát se mnou se slovy "Řekni Finnovi že ho miluji" tak roztomilý!

Uvědomila jsem si, že jsem nic včera netweetla! Trávila jsem úžasné relaxační volno od práce a strávila jsem tolik potřebného času s těmi, které mám ráda:)

Další dlouhý den v práci ... včera (budeš si muset zvyknout na mé haha) pracovala jsem s @chriscolfer, který je vždy úžasný:)

Glee Cast On Sky

21. srpna 2011 v 21:47 | posted by Lens |  Interview-videos

Co bych to byla za člověka , kdybych si to nechala pro sebe :D Glee cast udělali několik rozhovorů, zatímco byli na turné v Anglii. Tenhle je se Sky.Je to samohřejmě k Glee filmu :)


Glee Amy Winehouse Tribute In The Video Music Awards?

21. srpna 2011 v 15:25 | posted by Lens |  Location
Na internet unikly možné zprávy o vystoupení Glee na MTV Video Music Awards 2011. Podle zpráv, Glee cast vzdá hold Amy Winehouse, a zazpívají písně Valerie, Black To Black a Rehab. Pamatujte si, že to je jen fáma. celý seznam možných vystoupení :

01 Lady GaGa - Bloody Mary, The Edge Of Glory and You & I
02 Glee Cast - Valerie, Black To Black and Rehab.
03 Beyoncé - Run The World (Girls) and Party
04 Katy Perry - E.T, Last Friday Night, and E.T
05 Adele - Turning Tables
06 Bruno Mars - The Lazy Song and Talking To The Moon.
07 Pitbull, Ne-Yo, Nayer and Afrojack - Give Me Everything
08 Foo Fighers - Walk
09 Kid Cudi and Kanye West (Maybe With Rihanna) - All Of Lights
10 Lil Wayne - 6 Foot, 7 Foot.
11 Nicki Minaj - Super Bass
12 Britney Spears - Tribute, Hold It Against Me and I Wanna Go.

Session #59

21. srpna 2011 v 15:12 | posted by Lens |  Photoshoots-2011

Objevil se nový shoot :) s celou částí Glee :) je to sice malá fotka ale hezká je :)
imagebam.com