Květen 2011

Glee Concert In San Diego, CA - May 29, 2011

31. května 2011 v 20:51 | posted by Lens |  Glee Live Tour 2011
Konečně se objevily fotografie ze San Dieaga :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Statistics • 23.5. 2011 - 29.5. 2011

31. května 2011 v 17:29 | posted by Lens |  Statistics


Pondeli: 116
Utery: 142
Streda: 166
Ctvrtek: 104
Patek: 116
Sobota: 109
Nedele: 214

Celkem: 967
je naprosto úžasná! děkuji vám!♥ jinak nejsou novinky...
btw: nechce mi někdo najít nějaký funkční odkaz na objednání Glee knihy 2? musí to jít :/

Glee Concert In San Diego - May 29, 2011• videos

30. května 2011 v 20:13 | posted by Lens
Takže nejdříve přidám videa,jelikož fotografie nějak nejsou :D Zpívaly brilantně!♥ a videa jsou v celkem dobré kvalitě ♥
Somebody to Love
**
Firework
**
Empire State of Mind
**
Loser Like Me
**
Don't Stop Believing

exact date of publication of the second part of the Glee Book

30. května 2011 v 19:11 | posted by Lens |  News/Articles


Zjistila jsem,teda spíše jsem se zeptala přímo vydavatelství na přesný datum vydání druhého dílu Glee Knihy,a odpověděli mi že 6.června! Takže,kdo nemá 1 díl,rychle si ho kupte jelikož je tohle pokračování na které se velice těším :) připravte si peněženky :) pozor! tento datum je platný pouze pro Českou republiku,na Slovensku vyjde až po prázdninách a to 24.9.2011!
EDIT: Knížka už je na předobjednání! ale mě to nějak objednat bohužel nejde :/ ZDE

Lea in the defense of chimpanzees.

30. května 2011 v 17:19 | posted by Lens |  Articles/Interviews

Je úžasné že takový lidé ještě existují,jelikož zvířata za nic nemůžou :(

Lea Michele požádala úředníky, aby se zdržely lékařského výzkumu prováděných na šimpanzích.
Ona bojuje za práva zvířat a starost o šimpanze, kteří byly přepraveni do laboratoře v Texasu, takže se rozhodla napsat národním institutům zdraví aby ochránila opice.

Lea chce šimpanze vrátit do Alamogordo Primate zařízení, do rezervace, kde žili než je převezli na studie. Níže máme kousek dopisu herečky.

Jako mluvčí pro ochranu zvířat,chci pomoc pro 14 šimpanzů, kteří v nedávné době byli převezeny do laboratoře v Texasu, kde jsou vystaveny škodlivým experimentování.

Tyto šimpanzi byli vystaveni invazivními testy po celá desetiletí, které bylo dokončeno až v roce 2001. Oni byli v bezpečí v areálu v Novém Mexiku - dokud federální vláda nerozhodla, že nedá zpátky inteligentní zvířata kteří žijí laboratorních klecích.

Experimenty se šimpanzi zřejmě vyvolá mnoho etických problémů, ale i vědecké problémy. To je důvod, proč většina zemí světa již umožňuje studium které škodí šimpanzům.

Chci se připojit k žádosti, "Lékařský výbor pro zodpovědnou medicínu", a žádám vás, aby se těchto 14 šimpanzů vrátilo do Alamogordo Primate zařízení,kde už nebudou vystaveni invazivnímu experimentování.


Glee Concert In Los Angeles, CA - May 28, 2011•videos

29. května 2011 v 20:15 | posted by Lens
Don't Stop Believing
**
Born This Way / Firework
**
Empire State of Mind
**
Dog Days Are Over

Glee Concert In Los Angeles, CA - May 28, 2011

29. května 2011 v 19:35 | posted by Lens |  Glee Live Tour 2011
Glee obsazení včera vystupovalo v Los Angeles :) jak jinak než v Kalifornii :) přináším vám fotky a videa která budou co nevidět ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

We want to Glee Cast in CZECH AND SLOVAK REPUBLIC

29. května 2011 v 14:16 | posted by Lens


Já vím že už jsem děsná s těma projektama,ale ten Twitter asi moc nevýjde...jelikož ho má málo lidí z čr a sr...založila jsem skupinu na FB - Chceme Glee Obsazení v ČR a SR! prosím přidávejte se :) jinak kdo by si mě chtěl na fb přidat do přátel jsem tam jako - Lens Votavová.
Projekt na FB naleznete » ZDE - může se přidat každý!
PROSÍM SDÍLEJTE TENTO PROJEKT,NA BLOCÍCH,NA FB PROSTĚ VŠUDE,BUDU VÁM VELICE VDĚČNÁ! :)

Glee Concert In Anaheim, CA - May 27, 2011•videos

28. května 2011 v 22:14 | posted by Lens
Loser Like Me
**
Empire State of Mind
**
Dog Days Are Over
**
Born This Way
**
Firework

Glee Concert In Anaheim, CA - May 27, 2011

28. května 2011 v 22:09 | posted by Lens |  Glee Live Tour 2011
Je již dlouho ale teprve teď se objevily fotky ze včerejšího koncertu v Anaheimu v Kalifornii :) Videa se pokusím najít co nejdřívě :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Elementary School Musical » CZ Dabing!

28. května 2011 v 21:36 | posted by Lens |  Downloads


Mám tu pro vás úžasnou novinku! Jelikož stanice Prima COOL vysílá již 22 řadu seriálu Simpsonovi,tak tu pro vás mám něco ohledně epizody s našemi hvězdami Glee! Zapátrala jsem a zjistila že tento čtvrtek byl 3 díl 22 řady,tak se si řekla nebyl díl s Glee náhodou 1 z 22 řady? a je to tu! Moje pátrání se vyplatilo! našla jsem Glee epizodu s českým dabingem! Už jí stahuju a nemůžu se dočkat až se kouknu,jelikož prostě jsem celkem a vždycky sem byla ujetá na simpsonových tak tohle nevidět by byl pro mě hřích z obouch stran! V americkém znění postavy "Glee" dabovali : Lea Michele,Cory Monteith a Amber Riley! Tak abych nenapínala epizodu si stáhněte » ZDE

some...

28. května 2011 v 14:36 | posted by Lens |  About site­ and admins


Takže konečně sem taky něco napíšu že? :) no...dneska bohužel nejsou žádné novinky :/ ... Včera jsem koukala na jeden báječnej film...no nebyl zrovna šťastný,on byl skoro celý smutný...jmenoval se Country Strong hraje tam má oblíbená herečka vlastně 2 mé oblíbené herečky - Gwyneth Paltrow a Leighton Meester :) Film raději nebudu popisovat,to se sami raději koukněte :) dneska nwm co ještě přidám možná když mám otevřený ps tak něco udělám :) ale myslím že i na animace dojde :) zatím se mějte :)

Online 2x22!

27. května 2011 v 17:14 | posted by Lens


Teď tu pro vás mám docela dost čerstvou novinku :) poslední část 2 řady ke skouknutí Online!
Je od mojí zlaté Bailie která mě požádala jestli bych to sem nehodila ;)) A myslím že zrovna teď to bude mít sledovanost velkou ;) je to úžasný díl! rozhodně se koukněte! ♥ :)
díl naleznete •

I'm going to hang around...

27. května 2011 v 16:36 | posted by Lens |  About site­ and admins


Bože bože...do jakého světa si mě to přivedl :/ Myslela jsem si žře když si založím blog o někom jako je Lea,tak nebudou kopírky...víte s kopírkama už mám pěkný skušenosti...ani byste nevěřily co lidi dokážou zkopírovat...například předchvilkou jsem narazila na blog který mi "ukradnul" ikonku.uložil si jí,a dal na ní své jméno.Ale to je furt tohle téma...vážně tohle téma už je zamnou...teda do teď bylo.Kdyby byl tým blogu k něčemu,tak s tím něco udělá.ale tým blogu je na co? začíná to na h a končí to o...:/ A ještě mě serou lidi kteří si o sobě myslí jak úspěšný blog mají když se zaregistrujou na websurf.cz...tohle asi nikdy nedokážu pochopit...popravdě tomuhle se říká kreténismus...vyjmenovala bych vám ještě pár dalších pojmů z tabulky zabývající se těmahle podobnýma věcma,ale nemá to cenu.Tyhle lidi co mají tyhle "vady" ty za to opravdu nemůžou.Ale nad tymahle lidma kroutím jen hlavou.Ještě jednou dotyčné jedince prosím "ZAMYŠLETE SE NAD SEBOU.!" Jelikož na tomhle zůstává rozum stát.

Glee Concert In San Jose, CA - May 25, 2011•videos

27. května 2011 v 15:47 | posted by Lens

Somebody to Love
**
Happy Days Are Here Again/ Get Happy
**
Don't Stop Believin'
**
Empire State of Mind
**
Loser Like Me
část 2

Brad Falchuk talk about finals and the third series

27. května 2011 v 14:24 | posted by Lens |  Articles/Interviews


za informaci a překlad děkuji holkám z Glee fans from CZ&SK :)
Entertainment Weekly mluvil výhradně s Glee spolutvůrcem/hlavním producentem Bradem Falchukem o New Yorském natáčení finále a samozřejmě o 3.sérii.

Věděl jste, že New Direction prohrají?
Jo. Nejsou ještě připraveni.Prohra je posílí a uvidíme,co se bude dít další rok. Prostě jsme to věděli. Není to ani tak o ztrátě, ale o tom že se nedostali ani do Top 10. Byli nepřipraveni a rozostřeni. I přesto se jim to líbilo.

PročSam a Mercedes skrývají svůj vztah?
Na to si budeme muset počkat a zjistit to. Mají své důvody.Zrodilo se to už v Prom epizodě. Cítili jsme,že je mezi nimi jistá chemie.

GLEE Say What?

27. května 2011 v 14:16 | posted by Lens |  GleeS2-Videos
Máte špatnou náladu? tak tohle video vám jí napraví! přináším vám Bloopery 2 řady :)*

Glee Concert In San Jose, CA - May 25, 2011

27. května 2011 v 14:10 | posted by Lens |  Glee Live Tour 2011
Ve středu bylo další vystoupení,stejně jako v úterý se konalo i ve středu v San Jose,tentokrát vám přináším o něco více fotek než včera :) videa budou později jelikož musím na D-D :) a to bude o trochu složitější,doufám že počítač tentokrát spolupracovat bude :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

today...

26. května 2011 v 19:58 | posted by Lens |  About site­ and admins


Omlouvám se že jsem tady dneska moc nebyla ,ale mám na strosti blog Cathie. Dianna-Daily.blog.cz , a počítač se mnou nechtěl spolupracovat moc...hlavně PS...Jinak brzo budu teda budeme přidávat s Bailie epizody online :) jelikož je tak moc hodná že je nahrává na zkouknito.cz :) dneska jsem dělala animace :) už mám i z 2x12! :) sem rychlá :) už jen 10 dílů :):) a pak se můžu pustit do stříhání hudebních videí :) mám toho moc :) mno nic,jelikož je zítra škola,tak už musím jít :) mějte se

UPDATE GALLERY // Photoshoot,Stills

26. května 2011 v 15:07 | posted by Lens
objevily se nějaké fotky :) dané album naleznete kliknutím na danou fotku :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com